Wyposażenie kuchni dla gastronomii: wszystko, co musisz wiedzieć

Sprzęt do donera-jakość i wydajność

Każdy, kto planuje kupić to urządzenie, powinien wiedzieć, że nie wszystkie tostery działają i wyglądają tak samo.

Niektóre modele mogą należeć do grupy urządzeń wielofunkcyjnych. Ponadto toster do donera jednego modelu jest przeznaczony do użytku przez jedną osobę, drugi model z pewnością nadaje się do użytku komercyjnego.

Tostery doner kupione na stronie leadbros.kz. często są to Urządzenia wielofunkcyjne. Niektóre modele są również używane do opiekania i robienia gofrów. Tostery różnią się również materiałem, z którego są wykonane. Mogą być wykonane z metalu, plastiku lub stali nierdzewnej.
Wymagania dotyczące tosterów

Aranżacja profesjonalnej kuchni wymaga szczególnej dbałości o higienę i doskonale spełnia surowe wymagania sanitarne. Tostery ze stali nierdzewnej zapewniają łatwe czyszczenie. Prezentowany materiał (używany również do grillowania) ma gładką powierzchnię. Resztki mięsa i tłuszczu są bardzo szybko usuwane.
Sprzęt do grillowania wymaga zastosowania ergonomicznych rozwiązań

Elektryczna wersja pionowego grilla doner charakteryzuje się wysoką oszczędnością energii i zastosowaniem ogniotrwałej maty szamotowej. Ten element minimalizuje straty ciepła, utrzymując go wewnątrz maszyny.
Grill elektryczny

Grill elektryczny posiada również możliwość regulacji mocy grzejników. Dzięki powyższemu rozwiązaniu możliwe jest ustawienie innej temperatury w każdej ze stref grzewczych. Oznacza to, że mięso będzie smażone według gustu klientów.
Korzyści z wyboru wysokiej jakości grilla pionowego

Kolejną zaletą jest możliwość regulacji odległości między rożnem a grzejnikami. Duża odległość jest idealna do rozmrażania mięsa.

Antypoślizgowe gumowe nóżki są ważną zaletą, szczególnie w przyczepach gastronomicznych i ciężarówkach spożywczych. Dzięki nim możesz stabilnie ustawić grill na powierzchni roboczej.
Made on
Tilda